Mysteries of night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysteries of night

Mysteries of night
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на ангел
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 13, 2013 10:43 am by Andie Smit

» Call me!!!
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 5:15 pm by Сара

» Колата ми!!!
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 3:51 pm by Сара

» ♥Къщата ми!!!♥
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 02, 2012 3:49 pm by Сара

» Вашите банери
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 05, 2012 12:49 pm by Andie Smit

» Абревиатури
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 8:59 pm by Areliya Valentine

»  Аватара или подписа на предишния?
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 11:15 am by Andie Smit

» Hot or not
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 11:14 am by Andie Smit

»  Ударете с ръка по клавиатурата!
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 11:14 am by Andie Smit

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:14 am
Top posters
Areliya Valentine
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Andie Smit
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Rosewood
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория ♥
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Raezyn
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Сара
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Elizabeth Smith
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Waldorf
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 
Summer Roberts
Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_lcapТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_voting_barТайният плаж; преди 2 дена - Page 2 I_vote_rcap 

 

 Тайният плаж; преди 2 дена

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dean Winchester

Dean Winchester


Брой мнения : 50
Points : 56
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 29

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 2:57 pm

Подсмихнах се и я огледан отново:
-Определено ми харесва,но съм научил едно.Да не харесвам вампирите.Секси сте,но не искам да ставам кръвна банка на някой от вас.-въпреки,че на нея бих и позволил всичко,по всякакъв начин.Все пак беше много секси,а и скоро щях да съм достатъчно пиян,че да ми остане само блед спомен.Поправка следа от зъби.
-Кога по-точно ще стигнем до....Там където отиваме?-попитах и погледнах назад.Това си беше голяма къща.
-Имаш ли басейн?От онези подземните и на двора и градина с фонтани.-засмях се на мисълта си,надали разполагаше с басейн...Кого залъгвам.
Върнете се в началото Go down
Areliya Valentine

Areliya Valentine


Брой мнения : 265
Points : 321
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 3:34 pm

-Колко високомерно. Спокойно, вече си имам кръвна банка... - уж обидено каза Ария. Е и да го ухапеше, какво толкова? Щеше да се сдобие с две дупки на врата, чудо голямо. Щом Ария чу коментара му се засмя и смени посоката. В края на широк коридор се забелязваше огромен прозорец с големи плътни завеси, сега стоящи встрани. Вампирката застана до прозореца и подкани Дийн да се приближи.
-Ами не, нямам външен или вътрешен басейн, но ако не си забелязал живея на плажа... - с театрален жест му разкри красивата гледка.
-Освен с океана басейните се компенсират с джакузи намиращо се в нещо като пещера под къщата ми. Ако искаш можем да отидем? По точно, кажи ми къде искаш да отидем? Избора е твой, а аз съм в настроение така че не отказвам нищо... - усмивката с която затвърди думите и разкраси красивото и лице още повече. Всъщност това си бе една нормална усмивка. Докато чакаше Дийн да каже нещо Ария се загледа в пейзажа пред очите и оставяйки се на всяка мисъл минаваща през главата и.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester

Dean Winchester


Брой мнения : 50
Points : 56
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 29

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 3:48 pm

Можех да изръся някоя глупост,но си замълчах:
-Ами...Не знам.Предпочитам да отидем в джакузито.Все хубави спомени имам от такива места,а и си заслужава да те видя по бански.-въпросът бе,че аз нямах бански.Еее..ще го мислим на момента.
Надигнах бутилката още веднъж и и я подадох:
-Искаш ли?-не знам защо се държах така.Предполагаше се че не трябва да я харесвам,а да ми е антипатична и да не я понасям,но бе точно обратното.Допадаше ми.
Беше хубава,много хубава.А пък и ако е на толкова години,кои знае какви неща умее,но ...-преглътнах мъчително и въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Areliya Valentine

Areliya Valentine


Брой мнения : 265
Points : 321
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:47 pm

-Какви ли... - смехът искрено се отдели от гърдите на вампирката повеждайки Дийн към една от стаите. Все пак нямаше как да влязат в джакузито по дрехи... Е имаше и друг вариант, но едва ли би бил уместен, а и ако трябва да бъдем честни джакузито съвсем не спадаше към него... Щом стигнаха до някаква врата, единствената с златна дръжка между другото, Ария я отвори и с жест насочи Дийн навътре. Да, точно така, това бе стаята която вампирката ползваше за дрешник.
-Окей, за джакузито ти трябват бански... Мисля, че имах няколко чифта. - ооо, да. Тя определено не говореше за женски бански, което водеше до въпроса...
-Не, моляте не ме питай от къде ги имам... Просто, давай... - след като Дийн бе готов Ария влезе и си облече черен бански от 2 части на бели точки с розови връзки и щом бе готова излезе от стаята повеждайки Дийн към второто най-добро място в тази къща.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester

Dean Winchester


Брой мнения : 50
Points : 56
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 29

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 14, 2012 4:47 pm

Предпочитах гол,но щом на нея не и е удобно...
Съблякох тениската си и дънките и я погледнах за секунда.Не,че ме беше срам,но...Все пак...Тя се обърна и обух сините бански,които ми даде:
-Стават ми.Явно си падаш по мъже с моя размер.-засмях се и се загледах след нея,когато отиде да се облича.Честно казано,аз си изгарях от желание да я видя.И естествено имаше защо.Когато излезе от стаята в която се обличаше,беше адски секси.
Тя дори ходеше по онзи секси,наперен начин.Бедрата и се поклащаха леко,докато ходеше.Заковах погледа си в задника й,докато я следвах към поредната стая.
Върнете се в началото Go down
Areliya Valentine

Areliya Valentine


Брой мнения : 265
Points : 321
Reputation : 0
Join date : 03.06.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 6:22 pm

-Явно този размер е универсален. - надменно изкоментира вампирката. След като бяха готови Арелия уверено се запъти към най-ниската част в къщата, или както обичаше да я нарича - пещерата. Всъщност мястото си бе истинска пещера, просто къщата бе застроена върху нея. Щом стигнаха Ария внимателно влезе във водата сякаш се боеше да не се опари...макар, че вътре наистина бе горещо, но с приятна темепература...определено.
-Знаеш ли, сега съм абсолютно уверена, че няма да ме убиеш... Не и с оръжие. - тонът с които изрече думите съвсем се различаваше от тона с които бе говорила да сега. В момента тя говореше като доминиращата личност... Макар да не го правеше целно, това бе в кръвта и.
-Освен ако не си скрил някое...някъде. - вампирката едва се сдържаше да не се засмее ала лицето и остана незасегнато от подобни волности.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайният плаж; преди 2 дена   Тайният плаж; преди 2 дена - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайният плаж; преди 2 дена
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Скалистия плаж
» Тайния плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mysteries of night :: Преди време :: Миналото-
Идете на: