Mysteries of night

Mysteries of night

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Създаване на ангел
Пет Сеп 13, 2013 10:43 am by Andie Smit

» Call me!!!
Нед Дек 02, 2012 5:15 pm by Сара

» Колата ми!!!
Нед Дек 02, 2012 3:51 pm by Сара

» ♥Къщата ми!!!♥
Нед Дек 02, 2012 3:49 pm by Сара

» Вашите банери
Чет Юли 05, 2012 12:49 pm by Andie Smit

» Абревиатури
Пет Юни 22, 2012 8:59 pm by Areliya Valentine

Нед Юни 17, 2012 11:15 am by Andie Smit

» Hot or not
Нед Юни 17, 2012 11:14 am by Andie Smit

»  Ударете с ръка по клавиатурата!
Нед Юни 17, 2012 11:14 am by Andie Smit

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Вто Май 23, 2017 7:52 pm
Top posters
Areliya Valentine

Andie Smit

Alison Rosewood

Виктория ♥

Dean Winchester

Raezyn

Сара

Katherine Elizabeth Smith

Blair Waldorf

Summer Roberts

Share | 

Мрачната гора

Go down 
АвторСъобщение
Andie Smit
Admin

Брой мнения : 232

ПисанеЗаглавие: Мрачната гора   Чет Май 31, 2012 12:49 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://mysteriesofnight.bulgarianforum.net
Areliya Valentine

Брой мнения : 265
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Нед Юни 03, 2012 12:42 pm

Красива брюнетка се разхождаше с високо вдигната глава из тъмната гора. Величието и бе прекъснато от неособено голям камък покрит със зелен мъх, който спъна госпожицата. Макар че вината бе изцяло нейна или по-скоро на високите токчета, които бе обула тя обвини камъка. Викът и огласи празната гора създавайки зловещо ехо, от което всеки нормален човек би потръпнал. Всъщност Арелия Валентин нямаше ни най-малка представа какво правеше в тази гора, но студеният въздух и влагата и допадаха. След минути вървене стигна до някаква зловеща поляна с изсъхнала трева. Наоколо имаше само изсъхнали дървета и лека прозрачна мъгла. За вампир като Арелия бе нормално да чува всичко, но болезнената тишина настанала в гората я подлудяваше. Всъщност единственото, което чуваше бяха звуците издавани от досадните малки буболечки пълзящи по сухата неплодородна земя. Куин забеляза малка обла скала, на която реши да си почина макар да не се бе изморила. Щом седна се огледа наоколо. Мъглата правеше ноща да изглежда зловеща, а дърветата изглеждаха като живи. Не че това плашеше вампирката. Тя бе свикнала с лошата страна на живота.

"The three of us together, just like old times. The brother who loved me too much and the one that didn't love me enough."
Вижте профила на потребителя
Andie Smit
Admin

ПисанеЗаглавие: Мрачната гора   Нед Юни 03, 2012 1:36 pm

Бях дошла в тази гора,за да свърша нещо,но вече не помнех какво.Сега ходех из гората с наведена глава,за да не се спъна в някой от многото камъни и корени.Изведнъж се чу страховито ехо,което се разнесе из цялата гора.Беше на човек.
Но какво ще прави един човек тук?
Запитах се наум и тръгнах на там от където се чу писъка.През цялото време се опитвах да си спомня защо бях дошла точно на това място.Въпреки че бях вампир,не обичах да ходя по такива места.
Стигнах до един голям камък.Нататък имаше още такива и на един от тях ми се привидя,че седи някой.
Това ще е онзи,който преди малко изкрещя..
Отново си говорех наум.Тръгнах към човекаи през това време не го изпусках от поглед.Усмихнах се пред момичето и казах:
- Защо викаш така?Да не би да се изплаши?..
Още не и бях видяла лицето,но вече знаех,че не е човек,но все пак се заядох с нея.

You can have all you want
Any way, any day
To show me where you are tonight

Areliya Valentine

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Нед Юни 03, 2012 4:44 pm

Думите излязли от устата на нечия очевидно самозабравила се госпожица накараха Арелия да потръпне от досада. Не бе видяла натрапницата, но въпреки това разчете иронията в гласът и. Макар да бе обърнала глава на другата страна Ария предположи, че въпросната е жена с характер. Щом се обърна към осмелилата се да се заяде с нея Арелия разшири очи от изненада, но бързо се съвзе и лека, дяволска усмивка се настани на прекрасното и лице.
- Да ти кажа, човек явно трудно се променя. - усмивката не слизаше от лицето на брюнетката докато казваше това на най-добрата си приятелка. Двете не се бяха виждали одавна най-вече заради честите пътувания на Ария.
- Как си Анди? - думите не бяха изречени злобно нито дори надменно, а по-скоро наистина заинтересовано. Всъщност Аря не бе много сигурна дали това е Анди защото мъглата, макар да не бе гъста все пак бе мъгла.

"The three of us together, just like old times. The brother who loved me too much and the one that didn't love me enough."
Andie Smit
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Нед Юни 03, 2012 7:26 pm

Изненадано погледнах към Ария.Не очаквах да я срещна точно тук и то след толкова много години.Усмихнах се леко и я прегърнах.На външен вид се беше променила.Сега е по-красива от преди.Но на характер си е същата лудетина като мен.
- Добре съм..Въпреки,че се случиха толкова много неща от последната ни среща.Ти как си? Какво става с теб?
Седнах на камъка и се огледах.Имах някакво странно чувство,че някой ме наблюдава.Тази мъгла беше прекалено зловеща даже и за мен.Исках да се махна от тази стресираща гора.
- Искаш ли да тръгнем на някъде?? Тук не ми харесва много!!
Без да изчакам отговора на Аря тръгнах към мястото,от което бях дошла.Обърнах се да видя дали момичето ме последва,но нея я нямаше никаква.
- Хей лудо..Няма ли да дойдеш?
Засмях се силно.Обичах да я наричам така,защото това я дразнеше,а аз честичко я дразнех..

Any way, any day

Areliya Valentine

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Вто Юни 05, 2012 3:45 am

След прегръдката двете момичета се отдръпнаха и се усмихнаха една на друга.
-Всичко е перфектно ии стават мнооого неща... - провлаченият изговор на някои букви допринесе за един такъв ефект...лигав? ( :ДД )
- Нали Анди Смит не се боеше от нищо? - иронията и сарказмът бяха неизменна част от тяхното приятелство. Въпреки, че доста често си говореха така Анди и Арелия все пак бяха истински приятелки. Щом блондинката изрече онази дума Куин смръщи вежди и скръсти ръце.
- Нали знаеш, че предпочитам атрактивна дама отколкото лудо? - усмивката едва не се показа на лицето и.
- Хубаво, къде отиваме? - Арелия тръгна с приятелката си оставяйки мрачната гора...самотна.

Andie Smit
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Сря Юни 06, 2012 4:21 pm

Изчаках я да дойде до мен и се подсмихнах,защото нямах никаква идея къде да отидем.
- Ммм..не знем..ти предложи!
Обърнах се към нея и я погледнах сериозно.Сетих се за въпроса,който ми зададе по-рано и смръщих лицето си.Наистина не се боях от нищо,но тази гора не ми харесваше.Беше прекалено влажна и тиха.
- Анди не се страхува от нищо!..Нее! Какво те накара да мислиш така любов моя?
Усмихнах се и зачаках брюнетката да ми отговори.
Скоро щяхме да стигнем до края на гората и аз бързо трябваше да измисля какво да правим.В главата ми се появяваха куп идеи,но като `и знаех вкуса нямаше да се съгласи за нито една.
- Може да отидем на басейн или пък да си хванем две момченца и да се позабавляваме?
Първото,което ми дойде в главата и го предложих.Под позабавляваме всъщност имах предвид да се нахраним.Какво друго би било забавление за вампири?..

Any way, any day

Areliya Valentine

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Пет Юни 08, 2012 1:04 pm

-Ами като за начало това, че изглеждаше като плъх в развъдник за котки... - изреченото бе казано с странно изражение добавящо комичен ефект към въпросните думи.
-...но щом казваш няма да ти възразявам. - усмивката на Куин бе приятелска и бе доста рядко виждана... Като лунна дъга. Явлението бе изключително рядко, но все пак съществуващо.
-Хмм... На басейн по това време? - учудване замени усмивката ѝ и я накара да погледне към тъмното небе.
-Макар че ако отидем в някой частен... А и какво имаш предвид под забавление? - дяволска усмивка се появи на лицето на брюнетката карайки я да изглежда доста... естествена. Леко си падаше перверзница за това първото за което се сети бе онова, за което Анди не се... ( :ДД)

Andie Smit
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Пон Юни 11, 2012 11:17 am

Усетих,че Аря мислеше за друга забавление.Хареса ми как мисли.Затова си я обичах..Беше гениална с лудите си идеи.
- Да си похапнем,но сега мисля за друго.Знам за какво си мислиш и това е страхотна идея!
Усмихнах се и `и намигнах.
Вече бяхме излезли от гората.Не знаех накъде да ходим,затова спрях.Обърнах се към вампирката и питах:
- Някаква идея къде да ходим?
Аз я бях накарала да си тръгне от гората,но въпреки това чаках тя да измисли какво да правим.Винаги ставаше така.
- Мисли,мисли умнице!
Засмях се леко и започнах да се оглеждам за момчета.Трябваше да са горе-долу хубави затова търсенето бе по-трудно..

Any way, any day

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   

Мрачната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите